Witam na stronie prywatnego Gabinetu rehabilitacji i masażu. Gabinet mieści się w  Gdańsku Wrzeszczu przy Ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego 13/2

Działalność gospodarczą prowadzę od 1 kwietnia 2014 roku. Głównym profilem jego działalności są ćwiczenia rehabilitacyjne schorzeń kręgosłupa i stawów kończyn. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty oraz ponad 6-letnie doświadczenie w zawodzie Rehabilitanta. Zapewniam skuteczną terapię pacjentów ortopedycznych, neurologicznych i reumatologicznych.

W Gabinecie są wykonywane masaże : masaż klasyczny, masaż leczniczy i relaksacyjny.

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Ukończyłem kurs masażu leczniczo-klasycznego. Jestem upoważniony do prowadzenia zajęć kompensacyjnych i korekcyjnych (Ćwiczenia korekcyjne z elementami rehabilitacji ruchowej oraz zajęć specjalizacyjnych ” Korekcja wad postawy i opiekuństwo ” ).

Odbyłem również staż w Bałtyckim Centrum Promocji Zdrowia u dr J. Andruszkiewicza.

Podczas odbytego stażu zapoznałem się z organizacją pracy oraz aparaturą gabinetu rehabilitacyjnego. Uczestniczyłem w szkoleniach, wykładach i sympozjach dotyczących ustalenia potrzeb rehabilitacyjnych w poszczególnych schorzeniach, w leczeniu chorób cywilizacyjnych i rehabilitacji. Odbyłem szkolenia w zakresie wskazań i przeciwwskazań do masażu ręcznego. Brałem również udział w szkoleniach dotyczących muzykoterapii w połączeniu z zabiegami rehabilitacyjnymi.

Następnie pracowałem w przychodni REMED-LECTUS wykonując różne rodzaje zabiegów rehabilitacyjnych oraz masaże.

Wykonuję również wizyty domowe. Zajmowałem się pacjentami po złamaniach, udarach, wylewach, endoprotezach z sukcesem, doprowadzając do pełnej możliwej sprawności.